Любляча мама Ніна Герасим’юк

z4

Народний депутат Ольга Герасим’юк розповіла, що у неї з мамою дуже сильний зв’язок.

“Моя мама вчителька. Вона зараз на пенсії, але колишніх вчителів не буває. Вона для мене – взірець того, як можна розчинитися в людях, при цьому будучи дуже ніжною і люблячою мамою”, – з гордістю розповідає вона.

Одна з картин, яка Ользі Герасим’юк запам’яталися з дитинства: за столом сидить мама, горить настільна лампа, навколо по столу лежать стоси зошитів для перевірки. Мама депутата, Ніна Дмитрівна, викладала хімію і біологію. Вона їздила вчити дітей аж до сусіднього міста на поїзді. Поверталася дуже пізно.

“Але вона справжня мама – вона ніколи не переставала про нас думати. При цьому вона ніколи не питала мене, чи зробила я уроки, які там мені задали. Тому що вона точно знала, що ми це робимо самі. І у нас про це навіть не треба питати. і це дійсно так, у нас все троє дітей в родині – золоті медалісти “, – говорить Герасим’юк, і додає, що вони вчилися не з нею і не в її школі.

Вона зазначає, що при всій зайнятості, постійних педрадах, нарадах, всі діти в родині відчували мамине присутність: “По-перше, у нас у всіх були в’язані мамою речі, завжди було щось смачне, що встигала варити і пекти мама. У нас завжди зберігалася якась сімейна історія, тому що ця історія про бабусь, про пра-пра-прабабусь розповідала мама “.

“Я навчилася у неї тому, що у часі немає меж. І якщо ти відданий своїй справі, ти не можеш бути повністю відданий йому настільки, щоб забути про свою сім’ю. Я вважаю, що вона успішна жінка. Може, вона й думає інакше, але вона відбулася у всьому “, – говорить Герасим’юк.

Повний текст батьків Ольги Володимирівни ми опублікуємо в виданні …

Share Button
This entry was posted in Главная. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>