Євгена Червоненка мама вчила бути першим

z6

У екс-міністра транспорту і зв’язку, Євгена Червоненка в дитинстві не було часу на пустощі.

Червоненко мама вчила бути першим

“Моя мама, – згадує він, – мене виховувала дуже суворо. Вона була одним з провідних керівників інституту Дніпрогіпрошахт. Дуже багато часу приділяла роботі, але це не заважало їй контролювати мене”.

Навіть шкільні канікули, коли дітям зазвичай дозволяють розслабитися і полінуватися, маленький Женя Червоненко використовував для навчання під невтомним наглядом мами.

“На канікулах хлопці з нашої компанії дітей видатних батьків їхали відпочивати в Артек або за кордон, а я сидів по півдня з мамою і вчив математику та англійську мову”, – згадує він.

Але Євген Альфредович аніскільки не шкодує, що виховувався в таких “спартанських” умовах. “Тепер я їй щиро вдячний за це”, – говорить він.

Чи не відставати його також навчила мама: “А ще мама встановила за правило, що коли я програв в змаганнях і не зайняв перше місце (я, до речі, був чемпіоном міста з плавання), то я не отримував ніяких заохочень. Вона говорила:” Ти єврей, і повинен бути тільки першим “.

Повний текст батьків Євген Альфредовича ми опублікуємо в виданні …

Share Button
This entry was posted in Главная. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>