Ляшко мама віддала в дитячий будинок

z3

Свою невеселу історію, але яка має гарне продовження, повідав Народний депутат і Лідер Радикальної партії України Олег Ляшко. Він розповів, що виховувався в дитячому будинку, тому що мама народила його в 19 років, і через два роки батько її кинув.

“І вона, не маючи ні житла, ні роботи, молода дівчина, на жаль, тоді їй вчасно ніхто не допоміг, ніхто не підтримав, вона віддала мене до Прилуцького дитячого будинку”, – розповів Ляшко.

Але, підкреслив він, на матір зла не тримає, “тому що так склалася доля”.

“Ми з нею сьогодні чудові друзі, я її підтримую, допомагаю, ми дуже часто спілкуємося. І я вважаю, що це найдорожча людина в світі”, – підкреслив депутат.

Приємні дитячі спогади пов’язані у нього з канікулами, коли мама Любов Павлівна забирала його додому.

“Ми тоді жили в гуртожитку, кімната 12 квадратних метрів. І нас там четверо було – мама, я, молодша сестра і мамин чоловік. 10 років жили в тій кімнаті. І я знаю, що там для мене завжди ліжко була на канікулах, де я спав. І це було прекрасно, ми на ялинку ходили, подарунки якісь вона мені подарувала. я з нетерпінням чекав канікул, щоб приїхати додому в ці 12 метрів, щоб бути вдома зі своїми рідними “, – розповів Ляшко.

За його словами, зараз він постійно тримає зв’язок з мамою. “Вона мене все на пельмені кличе, а я ніяк не доїду”, – зізнався він.

Вітати з Днем матері депутат планував не тільки своїх маму і тещу, а й усіх українських мам. Він розповів, що днями записав кліп на пісню “Чорнобривці”.

Повний текст батьків Олега Валерійовича ми опублікуємо в виданні …

Share Button
This entry was posted in Главная. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>